Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 15:00
Idrettens Dag
Gui Sportsklubb   Gjellum Idrettspark Velkommen til idrettens dag!Vi inviterer dere inn…
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 15:00
Idrettens Dag
Gui Sportsklubb   Gjellum Idrettspark Velkommen til idrettens dag!Vi inviterer dere inn…
Tue 28 Sep
kl 18:30 - 19:49
KFUM - Gui
Gjellum stadion kg
Tue 28 Sep
kl 20:15 - 21:34
Gui 2 - Snarøya 2
Gjellum stadion 9er A
Sun 10 Oct
kl 18:30 - 19:49
Gui 2 - Fossum
Gjellum stadion 9er A
Tue 12 Oct
kl 20:15 - 21:34
Gui 2 - Røa 2
Gjellum stadion 9er B
Wed 13 Oct
kl 19:10 - 20:29
Gui Heggedal 1 - Bærum Blh.Svart
Gjellum stadion 9er A
Wed 13 Oct
kl 20:30 - 21:59
Gui - Frigg 2
Gjellum stadion kg
Tue 26 Oct
kl 20:15 - 21:34
Gui 2 - Lommedalen 3
Gjellum stadion 9er A
Wed 27 Oct
kl 19:10 - 20:29
Gui Heggedal 1 - Bærums Verk Hauger 1
Gjellum stadion 9er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 22 Sep
kl 20:30 - 21:59
Gui - Bærum
Gjellum stadion kg
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 19:10 - 20:29
Gui Heggedal 1 - Snarøya 1
Gjellum stadion 9er B
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 20:15 - 21:34
Gui 2 - Fossum
Gjellum stadion 9er B
  Les mer  
Sun 19 Sep
kl 20:15 - 21:44
Gui - Oppegård
Gjellum stadion kg
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:55 - 20:14
Gui Heggedal 1 - Billingstad Barracudas
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 20:15 - 21:34
Gui 2 - Asker SKK 3
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 20:30 - 21:59
Gui - Ullern 2
Gjellum stadion kg
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 20:15 - 21:34
Gui 2 - Ready
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:10 - 20:29
Gui Heggedal 1 - Øvrevoll Hosle E/G 1
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Fri 27 Aug
kl 18:30 - 19:49
Gui 2 - Nesøya
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 20:15 - 21:34
Gui 2 - Jardar 2
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 19:49
Gui 2 - Vestre Aker
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 20:30 - 21:59
Gui - Asker SKK
Gjellum stadion kg
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 20:15 - 21:34
Gui 2 - Haslum 4
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 20:15 - 21:54
Gui - Frisk Asker 2.
Gjellum stadion kg
  Les mer  
Mon 2 Aug
kl 09:00 - 16:00
IdrettsUka 2021 - uke 31
Gui Sportsklubb   Annet   Vollen Idrettspark - Gjellum Idrettspark - Vollen Idrettshall
IdrettsUka arrangeres i sommer for 5.gang. Nytt…   Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:55 - 20:14
Gui Heggedal 1 - Asker SKK 1
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 26 May
kl 19:10 - 20:29
Gui Heggedal 1 - Lommedalen 1
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 19:10 - 20:29
Gui Heggedal 1 - Bærum Jong
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 19:10 - 20:29
Gui Heggedal 1 - Holmen Extra
Gjellum stadion 9er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline